MÁME NOVOU FACEBOOKOVOU STRÁNKU. Staňte se prosím (znovu) našimi fanoušky. Díky!

O mně

Když jsem byl puberťák, chtěl jsem se věnovat programování. Nakonec jsem skončil na několik let u těžké dřiny v kalírně oceli. Vždycky mě bavila ruční tvorba, ale nikdy by mě nenapadlo, že se nakonec najdu u pletení vodítek a obojků pro psy.

Nejdřív jsem začal plést uzly - přetahovadla pro psy, tak vznikl i název Uzlíkov. Štvalo mě ale, že se na nich nedá moc kreativně vyřádit. Zato vodítka a obojky mě nadchly. Ujíždím si na vymýšlení originálních barevných kombinací a baví mě neustále ladit know-how.

Postupem času jsem se rozhodl zaměřit svůj e-shop na velké a silné psy, kteří potřebují individuální přístup a hlavně kvalitní materiál a zpracování výbavy.

Všechny pletené výrobky dělám sám, pletu je vlastníma rukama zocelenýma léty práce v kalírně. Navíc jsem detailista a nikdy bych si nedovolil vám poslat nějaký šunt - hanba by mě liskala. :)

Hlavní zdroj inspirace je můj sedmiletý parťák, staffbulík Harvey. Je to borák, od štěněte má spoustu zdravotních problémů od demodexu, přes atopický ekzém až po málem vypíchnuté oko. Ale v ničem mu to nebrání, život si užívá jak praštěný. Většina toho, co Uzlíkov vydělá, jde na jeho léky a on na oplátku, a za to jsem mu vděčný, hrdě ukazuje mé výrobky světu.

Náš e-shop je sice malý, ale neustále nabídku rozšiřuju. Ať už o vlastní výrobky, nebo kvalitní věci, které se nám s Harvem osvědčily. Protože tohle je to, co mě baví - dělat radost vám a vašim psím kámošům.

                                                                        Adam a Harvey

  ja_a_harvey_letecka_M

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení