O mně

Jmenuju se Adam a jako vy jsem pejskař. Můj psí kámoš je stafbulík Harvey. Normálně pracuju jako kalič oceli, ale je to dřina jak hrom (a za pár šušňů), která mi postupně ničí záda. Určitě to znáte, kdo je v práci spokojený, ten ji dělá dobře. Takže se na konci roku 2016 v mojí hlavě zrodila myšlenka, že je čas začít dělat něco jiného.

Hned na jaře mi můj záměr podnikat oficiálně posvětily úřady a já tak začal vyrábět. Nejprve lanové hračky pro psy jako přetahovadla a kousací uzlíky – odtud vznikl název Uzlíkov. Později jsem začal plést taky vodítka a obojky.

Všechny pletené výrobky dělám sám. A nemusíte se bát, jsou opravdu pevné. Nejsem žádné tintítko. Pletu je vlastníma rukama zocelenýma léty práce v kalírně. Navíc jsem detailista, mám to v životě těžké, ale pro vás je to výhoda, protože vše dodávám v maximální kvalitě. Nikdy bych si nedovolil vám poslat nějaký šunt. Hanba by mě liskala :)

Od svých začátků jsem se hodně posunul a nabral (kromě kil navíc) i hodně zkušeností. Vyladil jsem svoje know-how a s výsledky jsem spokojený. A nejen já. Na mé facebookové stránce Uzlíkov najdete spoustu recenzí od spokojených zákazníků.

V hlavě se mi ale stále rodí nové a nové nápady a různá vylepšení. Chtěl bych se jednoho dne pustit do výroby pelíšků, hraček, samolepek, pamlsků a spousty dalšího. Ze všeho nejvíc bych si přál, aby se Uzlíkov dobře uchytil jako značka a já vám tak mohl nabízet i širší sortiment pro pejsky v nejlepší kvalitě. Protože tohle je to, co mě baví. Dělat radost vám a hlavně vašim psím kámošům!

                                                                                                          Adam a Harvey

  ja_a_harvey_letecka_M