O mně

Dva bolaví parťáci
Jmenuju se Adam a jako vy jsem pejskař. Můj psí kámoš je stafbulík Harvey, který se mnou spí v posteli :) Oba máme svoje problémy. On má chudák atopický ekzém, kvůli kterému se pořád škrábe a já jsem dřív pracoval jako kalič oceli a tato dřina mi ničila záda. Po dlouhé nemocenské jsem si našel práci jinde. 

Založili jeden malý e-shop
Že bych chtěl dělat něco jiného, jsem si řekl už v roce 2016. Tak jsem si založil e-shop a začal vyrábět. Nejdřív lanové hračky pro psy jako přetahovadla a kousací uzlíky – tak vznikl název Uzlíkov. Později jsem začal plést vodítka a obojky.

Všechno dělají poctivě
Všechny pletené výrobky dělám sám. A nemusíte se bát, jsou opravdu pevné. Nejsem žádné tintítko. Pletu je vlastníma rukama zocelenýma léty práce v kalírně. Navíc jsem detailista a nikdy bych si nedovolil vám poslat nějaký šunt. Hanba by mě liskala :)

Vyladili svoje know-how
Od svých začátků jsem se hodně posunul a nabral (kromě kil navíc) i hodně zkušeností. S výsledky jsem spokojený. A nejen já. Na mé facebookové stránce Uzlíkov najdete recenze od spokojených zákazníků.

Mají do budoucna velké plány
Můj e-shop je sice malý, ale pořád makám na dalších vylepšeních. Chtěl bych se jednoho dne pustit do výroby pelíšků, hraček, samolepek, pamlsků a spousty dalšího. Ze všeho nejvíc bych si přál, aby se Uzlíkov dobře uchytil jako značka a já vám tak mohl nabízet i širší sortiment pro pejsky v nejlepší kvalitě. Protože tohle je to, co mě baví. Dělat radost vám a hlavně vašim psím kámošům!

A na rovinu, jednoho dne bych chtěl plést na plný úvazek :)

                                                                                                          Adam a Harvey

  ja_a_harvey_letecka_M