O mně

Když jsem byl puberťák, chtěl jsem se věnovat programování. Nakonec jsem skončil na několik let u těžké dřiny v kalírně oceli. Vždycky mě bavila ruční tvorba, ale nikdy by mě nenapadlo, že se nakonec najdu u pletení vodítek a obojků pro psy.

Nejdřív jsem začal plést uzly - přetahovadla pro psy, tak vznikl i název Uzlíkov. Štvalo mě ale, že se na nich nedá moc kreativně vyřádit. Zato vodítka a obojky mě nadchly. Ujíždím si na vymýšlení originálních barevných kombinací a baví mě neustále ladit know-how.

Postupem času jsem se rozhodl zaměřit svůj e-shop na velké a silné psy, kteří potřebují individuální přístup a hlavně kvalitní materiál a zpracování výbavy.

Všechny pletené výrobky dělám sám, pletu je vlastníma rukama zocelenýma léty práce v kalírně. Navíc jsem detailista a nikdy bych si nedovolil vám poslat nějaký šunt - hanba by mě liskala. :)

Hlavní zdroj inspirace je můj sedmiletý parťák, staffbulík Harvey. Je to borák, od štěněte má spoustu zdravotních problémů od demodexu, přes atopický ekzém až po málem vypíchnuté oko. Ale v ničem mu to nebrání, život si užívá jak praštěný. Většina toho, co Uzlíkov vydělá, jde na jeho léky a on na oplátku, a za to jsem mu vděčný, hrdě ukazuje mé výrobky světu.

Náš e-shop je sice malý, ale neustále nabídku rozšiřuju. Ať už o vlastní výrobky, nebo kvalitní věci, které se nám s Harvem osvědčily. Protože tohle je to, co mě baví - dělat radost vám a vašim psím kámošům.

                                                                        Adam a Harvey

  ja_a_harvey_letecka_M