Vzhledem k šíření koronaviru CoVID-19 jsou zrušeny dobírky u České pošty a Zásilkovna nabízí pouze úhradu platebními kartami. Díky za pochopení.

Způsob a délka výroby

Doba dodání

Makám jako šroub. Výroba pletených vodítek a obojků mi trvá maximálně 5 pracovních dnů.
To znamená, že když uděláte objednávku v pondělí, tak nejpozději v pondělí následujícího týdne mám hotovo.
Jestli jste si zvolili platbu převodem, odesílám taky do 5 pracovních dnů. Akorát čekám, až se vaše platba připíše na účet e-shopu. Pak letím na poštu a zboží odesílám.

100% handmade!

Všechna nabízená vodítka a obojky vyrábím sám.
A nemusíte se bát, nejsem žádné tintítko. Pletu je vlastníma rukama zocelenýma dlouhými roky práce v kalírně oceli. Jsou tedy opravdu pevná. Navíc jsem detailista, mám to v životě těžké, ale pro vás je to výhoda, protože vše dodávám v maximální kvalitě. Nikdy bych si nedovolil vám poslat nějaký šunt. Hanba by mě liskala.

Jak vyrábím? Pletu tak, že se nemůže nic rozmotat

Podle toho, co zrovna pletu si nejprve nachystám potřebný počet lan, navleču je na karabinu a splétám je do sebe. Když jsou potřeba, postupně přilétám kroužky nebo druhou karabinu. Konce šňůr pak zaplétám zpět do vodítka. Díky tomu, že je vše napleteno a upevněno do karabiny, není možné, aby se vodítko rozmotalo.

Máte jiné přání ohledně délky nebo barvy? Napište mi a domluvíme se

Pokud byste si přáli uplést vodítko desetimetrové nebo celé růžové, rozhodně se toho nebojte a napište mi.
Vaši představu doladíme a vše vyrobím na míru tak, aby to splňovalo i vaše nejodvážnější přání.
Chci, abyste byli spokojení vy a hlavně ti, kteří budou mé výrobky přímo nosit – vaši psí parťáci.

Něco nesedí? Ozvěte se!

S výrobou vodítek, obojků a hraček pro psy jsem začal už v roce 2017.
Od té doby jsem (kromě kil navíc) nabral dost zkušeností a vyladil jsem své know-how. Výrobní proces mám vychytaný. Se všemi problémy, které se postupně vyskytly, se mi povedlo vypořádat tak, aby byli zákazníci vždy spokojení. Pokud by se ale přece jenom něco objevilo, rozhodně mi napište. Vždycky jsem si se vším poradil, poradím si i teď.